ארון בגדים הזזה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

בעת בחירת דלתות ארון בגדים הזזה היא לעתים שיטת הפתיחה המומלצת

ארונות בגדים מהווים פתרון אחסון חשוב ביותר בכל בית. לאחסון הבגדים, המצעים וחפצים נוספים רבים בבית כמו צעצועים לחדר הילדים או חפצים שונים המשמשים את דיירי הבית רק לעתים רחוקות, מתכבד לרוב כל חדר שינה וחללים משותפים בבית בארונות.

לחובבי מוצרי האיכות, מציעה דלקוב ארונות מגוון רחב של ארונות מעוצבים המותאמים באופן מתקדם לצרכים ובגימורים יפהפים וייחודיים. בבואנו לבצע רכישה, תהיה אחת השאלות המרכזיות, האם נרכוש דלת ארון בגדים הזזה על מסילות או בפתיחה רגילה? מניסיוננו רב השנים בייצור ארונות הזזה מעוצבים ברמה הגבוהה ביותר, למדנו כי לארונות הזזה כמה יתרונות משמעותיים.

בטוחים וקלים לתפעול

דלתות בפתיחה רגילה עשויות להיטרק בכוח ולגרום לרעש רב או במקרה הרע יותר לפציעה לא נעימה. דלתות ארונות הזזה נעות על מסילות בטריקה שקטה ובתנועה חלקה ללא מאמץ ומאפשרת שימוש בטוח ונוח.

עיצוב מודרני בקו נקי

הארונות החדישים ניתנים להטמעה בקיר וחסכוניים מאוד בשטח. נוסף על כך, מגוון אפשרויות הגימור, הציפוי והשימוש בחומרים כמעט אין-סופיים. מעץ מלא, מתכת וזכוכית עד ארונות הזזה עם מראה, או אף הדפסי למינציה בטווח עצום של דוגמאות וצבעים ייחודיים, הארון בבית יכול להפוך ליצירת אמנות של ממש.

רב שימושיים

בדילמה הגדולה בשיטות הפתיחה של דלתות ארון בגדים הזזה מהווה יתרון גם מבחינת השימושים הנרחבים. ניתן לשלב בארונות ההזזה אלמנטים נוספים כמו כונניות ושולחנות עבודה, ספריות וארונות טלוויזיה שסביבם ייבנו ארונות האחסון. הפתיחה הרחבה וסידור החפצים לרוחב במקום לעומק, מאפשרים לראות כמעט את כל מה שיש בארון בפתיחה אחת ולסדר את הבגדים בנוחות.

*עכשיו במבצע לחג – דגמי ארונות הזזה מוצעים לך בעד 20% הנחה *

אנו מזמינים אותך לבקר בכל אחד מסניפינו ברחבי הארץ ולרכוש ארונות הזזה איכותיים לכל החיים. לפרטים נוספים ולהזמנות ניתן לפנות אלינו עוד היום.

מאמרים אחרונים

שתפו

Call Now Button