אחריות מלאה – הרבה יותר מפרסומת ריקה

אחריות מלאה – הרבה יותר מפרסומת ריקה

המילה אחריות הפכה מהבטחה ממשית למעין תפילה בעולם אספקת השירותים של השנים האחרונות. בעולם שבו התחרות מתרבה בכל יום ועסקים רבים נעלמים או מתחלפים בחלופות חובבניות, אחריות ארוכת שנים יקרה בהרבה יותר מאשר בעבר.

חברת דלקוב פועלת כבר מעל לשלושים שנה ומקיימת את הבטחתה לכל לקוח להישאר זמינה ולספק סיוע, ייעוץ, ליווי ופתרון בעיות לאורך שנים. האחריות שאנו מספקים על ארונות ההזזה ותהליך ההתקנה מראה שהם עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ושהם ימשיכו לשרת את לקוחותינו למשך שנים רבות.

אחריות לשמונה שנים – עד לרמת הבורג

עוד מהימים בהם דלקוב הייתה מפעל קטן ויחיד, מעולם לא היינו מוכנים להתפשר על איכות או אמינות המוצרים שלנו. כל ארון הזזה אשר יוצא מהמפעל שלנו או מיובא על ידינו עובר בחינות מקפידות ואנחנו נושאים באחריות מלאה על העמידות שלו לאורך שנים, מכל בחינה.

צוות המתקינים המקצועי שלנו נבחר בקפידה גם הוא והמדידות אשר מתבצעות יוודאו כי הארון יתאים בדיוק לצרכים שלך ויעלה על כל הציפיות שלך.

דלקוב כאן בשביל השקט הנפשי שלך

אף על פי ששלושים שנות פעילות בהן צמחנו למעצמת ארונות הזזה המחזיקה בקשר בלעדי עם החברה המובילה בעולם לייצור ארונות הזזה, RAUMPLUS גרמניה, הן חותמת איכות מרשימה ביותר על השירותים שלנו, שלושים השנים הבאות הן אלו אשר מעניינות את לקוחותינו.

הצמיחה התמידית מול תחרות קשה ושמירה על הערכים שלנו יוודאו שתמיד נהיה כאן על מנת לסייע ללקוחות שלנו ולספק להם מענה.

נשמח לעמוד לרשותך!

עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר, לספר לנו על הצרכים שלך וליהנות מאחריות מלאה, מענה וליווי מהרגע הראשון ועד לשנים רבות לאחר שההתקנה הסתיימה ועלתה על כל הציפיות שלך.

מאמרים אחרונים

שתפו

Call Now Button דילוג לתוכן