חדרי ארונות קטנים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

חדרי ארונות קטנים כפתרון אחסון אפקטיבי

הגיע הזמן לחדר ארונות אשר יכיל את אינסוף הבגדים שלך? חדר ארונות הוא אחת ההמצאות היותר מבריקות בתחום פתרונות האחסון הביתי. חדר עם קסם מיוחד, אשר בו מרוכזים כל אוצרות הביגוד. ילדים אוהבים להתחבא בו ומבוגרים למלא אותו בבגדים.

פתרונות מעוררי השראה

תחום עיצוב הרהיטים התפתח מאוד בשנים האחרונות ואם פעם רהיטים היו בעיקר פונקציונליים, היום ניתן לראות רהיטים בעיצוב מרהיב ובסגנונות שונים. כורסאות, ספות, ארונות, מיטות ושאר רהיטים, נראים לעתים כמו יצירות אמנות. רעיונות העיצוב הם מרתקים וההשראות אין-סופיות. החידושים הטכנולוגים והפתרונות המעשיים בתחום האחסון הביתי, הם גאוניים ויוצרים נוחות ופרקטיקה שלא הייתה מוכרת פעם.

תכנון ארונות הזזה פעולה למקצוענים

דלקוב, חברה הנושאת את דגל ההובלה בתחום ייצור ושיווק של ארונות הזזה ומשתמשת בחומרי הגלם האיכותיים ביותר שיש. דלקוב היא היבואנית הבלעדית של חברת RAUMPLUS הגרמנית, המובילה העולמית בתחום ייצור ארונות הזזה. החברה הגרמנית מחזיקה זכויות על מגוון פטנטים וחידושים טכנולוגיים, ההופכים את כל חוויית האחסון הביתי לקלה, אפקטיבית ונעימה.

חדרי ארונות קטנים לא מה שהיה פעם

פעם היינו מאלתרים מגוון פתרונות אחסון פרוביזוריים ומתגברים באופן מוזר על מצוקת האחסון. כיום פתרונות האחסון הם לא פחות מגאוניים ואחד מהם הוא למשל ארון הזזה עם מראה הנראה, מרגיש ומתנהג כמו ארון מן העתיד או מסרט מדע בדיוני. תכנון ארון הזזה חדשני המציע נוחות מקסימלית, מיועד לבעלי ידע וניסיון. דלקוב מעסיקה עובדים כאלה, מיומנים ובעלי מקצוע.

התקדמות וחתירה למצוינות

מאז הייתה דלקוב נגרייה קטנה ב-1987, התקדמה והתרחבה והפכה למובילה ארצית בתחום ייצור ושיווק של ארונות וחדרי ארונות בעיצובים העכשוויים ביותר. דלקוב מקשיבה ללקוחותיה מתוך רצון אמיתי להעניק את מיטב פתרונות האחסון הביתי. חדרי ארונות קטנים, ארונות הזזה מתקדמים, הכל למענך.

 

מאמרים אחרונים

שתפו

Call Now Button