ארונות בגדים. ארון קיר. ארון הזזה.

הארונות של חברת דלקוב מספקים את המענה המושלם של שטח אחסון נוח ונגיש, דלתות מעוצבות ותיחום אפקטיבי של הארון.  הגיוון הרב שמציעה חברת דלקוב מאפשרים לכל לקוח להתאים את הארון לצרכיו וטעמו האישי באופן מושלם.

תהליך הייצור בחברת דלקוב מתחיל בתהליך פיתוח ובדיקה שמבטיח את האיכות והעמידות של רהיטי החברה. אודות לתהליך הפיתוח ותכנון חדשני מציעה החברה מגוון פתרונות מקוריים לאחסון קל ונגיש כולל: חלוקה נוחה של חללי אחסון, דלתות הזזה עם מנגנון החלקה שקט ועוד מגוון פונקציות שונות.  

ארונות קיר

חברת דלקוב מציעה התאמה מושלמת של ארון קיר למידות וצרכים הספציפיים של הלקוח. בבחירת ארון קיר אצל חברת דלקוב תגלו מבחר אופציות עבור חלוקת שטח הארון, העיצוב של דלתות הארון ואביזרי פרזול לפנים הארון.


ארונות הזזה

ארון הזזה מציע את הפתרון המושלם עבור גישה נוחה לתכולת הארון. אך אצל חברת דלקוב ארון הזזה מספק הרבה יותר מכך. היצע רחב של דלתות הזזה בהדפסים, צבעים וטקסטורות שונות, דלתות הזזה המחליקות על מסילות בשקט וללא טריקה – אלו רק שניים מהמאפיינים הייחודים של ארון ההזזה של דלקוב

ארונות בגדים

החידושים האחרונים בתחום הובילו לאופציות מגוונות עבור חלוקה ואחסון של בגדים בארון. כיום לקוחות אינם מוגבלים לחלוקה הארכאית של תלייה ומדפים. החלוקה של ארון הבגדים כיום הינה פונקציונאלית יותר ומאפשרת גישה נוחה יותר לבגדים ביום יום.

ארונות כנף

לאלו המעדיפים את הטכנולוגיה הוותיקה של דלתות על ציר, מציעה חברת דלקוב ארונות כנף בעלי עיצוב עכשווי ומודרני. ארון כנף המיוצר ע"י חברת דלקוב מתאפיין באיכות ברמה בינלאומית ועמידות גבוהה.