ארון בגדים בהזמנה אישית – התאמה מושלמת לחלל הביתי

החלל שבו אנו חיים הינו צורת ביטוי נוספת שלנו. טעם אישי בעיצוב, גודל הבית והתכנון האדריכלי של הבית – הם רק חלק מהדברים שאנחנו לוקחים בחשבון כאשר אנו מעצבים ומרהטים את הבית. מתוך תפיסה זו עולה צורת הפיתוח ותכנון של חברת דלקוב עבור ארונות הזזה. 

חברת דלקוב מציעה ללקוחותיה התאמה מושלמת של ארון בגדים לטעם העיצובי, גודל החלל הביתי והעדפות האחסון של הלקוח. כך שארון הבגדים ישרת גם את הצרכים הפונקציונליים של הלקוח וגם את טעמו בעיצוב. 

התאמת ארון בגדים לצרכי הלקוח

ההתאמה של הארון מתבצעת על פי מספר מאפיינים כולל: מידות, עיצוב, הרכב ופונקציות.

מידות – ההתאמה של הארון לשטח המוקצה לו לפי מידות מדויקות שמספק הלקוח. בין אם מדובר בארון הזזה יחידי או ארונות לחדר ארונות – לחברת דלקוב הפתרון המושלם לאחסון מקסימלי בשטח מינימלי.
עיצוב – חברת דלקוב מציעה דלתות ארון עם הדפסים ייחודים על זכוכיות וטקסטורות מיוחדות המקנות לארון ערך מוסף. מלבד שטח אחסון פונקציונאלי, הארון הופך לפריט עיצובי העומד בפני עצמו.
הרכב הארון – את הרכב הארון יכול הלקוח להתאים לפי העדפותיו. לדוגמא: אם יש העדפה לשטח רב לתלייה או העדפה לחללי אחסון ייעודים שונים.
פונקציות – חברת דלקוב פיתחה פונקציות שונות המאפשרות ללקוחותיה לאחסן בצורה קלה ונגישה. בין הפונקציות הללו : קרוסלה של מדפים, מתקן תלייה למכנסיים, מנגנון תלייה מתקפל ועוד. בהתאמת הארון לצרכי הלקוח יכול הלקוח לבחור את הפונקציות שמספקות מענה מתאים לצרכי האחסון שלו.

ארון בגדים בהזמנה אישית לא רק מבטיח לך התאמה של הארון לחלל הביתי, אלא גם התאמה של עיצוב ושטח האחסון בתוך הארון – להעדפות שלך.

פנה עכשיו לקביעת פגישת ייעוץ עם נציג דלקוב שיעזור לכם להתאים את ארון בגדים המושלם בשבילכם לקביעה עם נציג לחץ כאן.